Denizli ME-ZA Yapı


2009 yılında temellerini attığımız Denizli Meza Havuz Yapı , 2023 yılı ile birlikte 14 yaşına girmiştir. Bu güne başlangıçtaki heyecanımızı, bilimsel bilgiye ve teknolojiye olan bağlılığımızı yitirmeden ulaşmamızda tüm çalışma arkadaşlarımızın, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin verdikleri desteğin anlam ve önemini biliyoruz.

Denizli Meza Yapı başta Denizli olmak üzere, Türkiye’nin çeşitli şehirlerin de otel, ofis, mağaza, villa, konut ve sağlık kurumlarının iç mimari ,bahçe mimari projelerini tasarlamış ve uygulamalarını anahtar teslim gerçekleştirmiştir.

Şirketimizde kalite, üretimde en son teknolojiyi tüketicimize en iyi imkanlarla, en süratli şekilde sunabilmektir. Hedefimiz tüketicimize kalite, fiyat ve hizmet üçgeninde en iyiyi sürekli olarak verebilmektir. Faaliyet alanımızda tüketici taleplerini, çağın gelişen teknolojisini, fiyat ve rekabet koşullarını göz önüne alan sürekli gelişen, güvenilir ve kaliteli ürüler üreten, istikrarla büyüyen, ulusal ve uluslararası pazarda aranılan seçkin bir marka olmak temel politikamızdır.


İletişim